Податися

/Податися
Податися 2017-08-07T11:42:33+00:00
До закінчення прийому заявок на другу хвилю
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Реєстраційні форми для двох типів компаній, що можуть брати участь у Програмі Інноваційних Ваучерів:

Бенефіціари – компанії, що розробляють або впроваджують кліматичні інновації і хочуть отримати ваучер на виконання запропонованих проектів. Бенефіціарами можуть бути як і представники традиційного бізнесу, що безпосередньо не пов’язані із розробкою кліматичних технологій так і компанії, що прицільно розробляють такі технології. Проекти, котрі Бенефіціари подають на конкурс Інноваційних Ваучерів виконуються Надавачами Послуг. Бенефіціари мають вкласти в проект власні кошти на суму 25% від суми ваучеру. Детальніше на сторінці Правила.

Надавачі послуг – компанії, що виконують проекти запропоновані Бенефіціарами. Надавачами послуг можуть бути приватні або державні організації, що базуються в Україні або закордоном. Наприклад, конструкторські бюро, компанії/організації, що надають послуги з тестування, сертифікації, розробки прототипів, розробки програмного забезпечення, юридичні компанії, тощо. Надавачі послуг ортимують оплату за виконані проекти напряму від ЄБРР або від Бенефіціара.

Зауважте, що деяка інформація з Заявки Надавача Послуг буде додана на сторінку Зареєстровані Надавачі Послуг для того, щоб потенційні Бенефіціари могли обрати компанії, з якими вони б хотіли працювати. Просимо ознайомитися з цією сторінкою і додавати лише інформацію, яку Ви не проти бачити на сайті.

Зареєстровані надавачі послуг