PassivDom — моя маленька енергонезалежність

//PassivDom — моя маленька енергонезалежність
PassivDom — моя маленька енергонезалежність 2019-10-08T16:58:11+00:00

Project Description

Уявіть, що ваш будинок не потребує підключення до енергомереж та систем водопостачання, не завдає шкоди довкіллю, і при цьому, ви продовжуєте користуватися усіма досягненнями комунальної цивілізації. Більш того, вашу оселю можна швидко побудувати, без попередньої підготовки місцевості, а виглядатиме вона стильно та сучасно. Таку побутову фантастику вже втілюють у життя розробники української компанії PassivDom.

Їхнє кліматичне рішення — енергонезалежний модульний будинок з великим набором «розумних» рішень для житла. Тут і сонячні панелі, і вуглецеве волокно в основних елементах конструкції (на додачу до максимальної відмови від металу, який лишає по собі значний вуглецевий слід), і використання 3D-друку для виготовлення окремих частин, і облік споживання енергії, і контроль атмосфери — такі обов’язкові складові енергоефективного помешкання. Робота з відходами в PassivDom налаштована таким чином, що будинок повторно використовує придатні для цього вже відпрацьовані ресурси. А модульність й простота монтажу дозволять швидко оселитися в улюбленому місці, не руйнуючи природне середовище бульдозерами та бетонним фундаментом.

Компанія співпрацює з міжнародними організаціями, зокрема, німецьким інститутом Passive House Institute, для отримання статусу енергоефективного будинку відповідно до міжнародного будівельного стандарту. Для цього компанії і знадобиться кліматичний інноваційний ваучер. Виробництво конструкцій, поки що не серійне, вже налагоджено в США.

Project Details

Categories: